Serwis i Sklep Alkomatów - Kalibracja Alkomatów CAŁA POLSKA

Serwis i Sklep Alkomatów - Kalibracja Alkomatów CAŁA POLSKA
59 zł €14 / $16
Michał
Miasto: Wrocław
Był online: 11 cze 2018
Ogłoszeń sprzedającego: 3

Zamieszczono: 19 lip 2015

Opis towaru przez autora:

Kalibracja alkomatu to zaawansowana konfiguracja jego oprogramowania dla zapewnienia maksymalnie dokładnych i bezbłędnych pomiarów stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. To precyzyjna kontrola i regulacja kluczowych podzespołów i sensorów uszkodzonych lub rozstrojonych w wyniku dłuższego lub nieprawidłowego użytkowania sprzętu. Kalibracja alkomatu to zaawansowany proces, którego nie da się przeprowadzić samodzielnie, w domu, bez użycia specjalistycznego sprzętu, jakim dysponuje nasz serwis.

Zobacz, jak często powinieneś oddawać swój alkomat do kalibracji:

* jeśli masz alkomat półprzewodnikowy i zrobiłeś nim od 100 do 300 pomiarów (w zależności od konkretnego modelu i klasy alkomatu)

* jeśli masz alkomat elektrochemiczny i zrobiłeś nim co najmniej 500 pomiarów (w zależności od konkretnego modelu i klasy alkomatu)

* jeśli używasz regularnie alkomatu od co najmniej pół roku (półprzewodnikowy) lub od roku (elektrochemiczny) lub przeciwnie: gdy od dłuższego czasu w ogóle nie używałeś testera

* jeśli dmuchnąłeś w alkomat tuż po spożyciu alkoholu – wówczas stężenie alkoholu znacznie przekracza skalę dostępną w alkomacie, co może prowadzić do rozkalibrowania urządzenia

* jeśli podczas badania osoby trzeźwej alkomat wskazuje inną wartość, niż zero promila

* zawsze, gdy masz wątpliwości, co do prawidłowych wskazań Twojego alkomatu

Kalibracja alkomatu w naszym serwisie to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonej optymalizacji alkomatu z wykorzystaniem zaawansowanej technologii Guth Laboratories.

Kalibrację alkomatów wykonujemy w naszym specjalistycznym laboratorium mieszczącym się we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 16H lok. 204.

Kalibracja podstawowych modeli alkomatów to jedynie 59 zł

http://www.mojszpieg.pl/kalibracja-alkomatow

Alkomat do skalibrowania lub ekspertyzy należy zapakować w kopertę bąbelkową i wysłać na adres:

mojszpieg Michał Dziak

ul. Fabryczna 16H/204

53-609 Wrocław

Więcej zdjęć (1):