Najwyższej jakości dzianiny ozdobne i ochronne

Najwyższej jakości dzianiny ozdobne i ochronne
123 zł €28 / $31

Promocja

Bok
Miasto: Wrocław
Był online: 16 lis 2020
Ogłoszeń sprzedającego: 18

Zamieszczono: 16 lis 2020

Opis towaru przez autora:

Jako producent i sprzedawca mamy Państwu do zaoferowania najwyższej jakości, certyfikowane i bezpieczne dzianiny dostępne od ręki oraz na indywidualne zamówienie, w najlepszej cenie.

Dysponujemy bogatym wyborem materiałów,a w naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: dzianiny sportowe, dzianiny użytkowe, dzianiny materacowe, dzianiny bawełniane, dzianiny z elastanem, dzianiny eko, dzianiny żakardowe, dzianiny mundurowe.

Posiadamy również bogaty wybór produktów ochrony osobistej – maseczki ochronne, kombinezony, buty ochronne oraz fartuchy.

Wzór wyżej wymienionych materiałów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce GALERIA.

Nasze dzianiny idealnie sprawdzą się w tworzeniu z nich odzieży damskiej, odzieży męskiej i odzieży dziecięcej oraz do tworzenia kostiumów i dekoracji. Są nie tylko atrakcyjne wizualnie i miłe w dotyku – są również wytrzymałe i solidne.

Gwarantujemy stałą dostępność materiałów, najbardziej atrakcyjne ceny, krótki czas oczekiwania oraz dostosowanie dzianin pod indywidualne oczekiwania klienta.

Zapraszamy do kontaktu

tel. (0-42) 650-03-71

fax (0-42) 650-03-87

[email protected]

www.mar-pol.net.pl

PPHU MAR-POL Marianna i Stanisław Różańscy

ul. Brukowa 20

91-341 Łódź

*Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 KC); nie stanowi natomiast oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. W celu sprawdzenia zgodności oferty oraz uzyskania wszelkich informacji prosimy kontaktować się z działem handlowym.