Dzianina 100% Bawełna. Idealna do uszycia ubrań.

Dzianina 100% Bawełna. Idealna do uszycia ubrań.
1 zł €0 / $0

Promocja

Bok
Miasto: Wrocław
Był online: 27 sie 2020
Ogłoszeń sprzedającego: 74

Zamieszczono: 3 sie 2020

Opis towaru przez autora:

Witamy.

Mamy Państwu do zaoferowania najwyższej jakości dzianinę (100% bawełna).

Dziadzina ze stu procentowej bawełny jest idealna do uszycia odzieży damskiej, odzieży męskiej i odzieży dziecięcej.

Nasz produkt jest posiadają oznaczenia:

,,Bezpieczny dla dziecka®”, co potwierdza, że nasze dziedziny są bezpieczne dla dziecka i zapewniają całkowite poczucie komfortu użytkowania. Nie zawierają substancji szkodliwych dzięki czemu nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka;

,,Tekstylia godne zaufania (zbadane na substancje szkodliwe według norm Oeko-Tex® Standard 100)”- certyfikat świadczy o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Produkty oznaczone tym oznaczeniem zostały poddane restrykcyjnym badaniom, które weryfikują obecność 100 najbardziej niebezpiecznych substancji zagrażających konsumentom. Produkty, które pozytywnie przejdą badania, zostają oznaczone certyfikatem ,,Tekstylia godne zaufania (zbadane na substancje szkodliwe według norm Oeko-Tex® Standard 100)”;

,,Przyjazny dla człowieka®”- oznaczenie znakiem ,,Przyjazny dla człowieka®” potwierdza właściwości humano-ekologiczne wyrobów włókienniczych i zapewnia, że proces ich wytwarzania jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi w zakresie norm higienicznych dla środowiska pracy.

Nasze produkty idealnie nadają się do stworzenia z nich modnych i funkcjonalnych strojów domowych takich jak dresy, koszule nocne, piżamy, śpioszki dla niemowląt oraz do uszycia ubrań dziennych, np. t-shirty, sukienki, topy damskie, tuniki, spódnice, garsonki, żakiety, bluzy, spodnie.

Do wytwarzania naszych dzianin wkładamy wiedzę, 35-letnie doświadczenie na rynku Polskim oraz pasję.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni jakością oraz trwałością naszych dzianin.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dzianin

Zapraszamy do kontaktu

tel. /fax +48 42 672 32 80

tel. +48 42 672 32 81

biuro, tel. +48 512 484 572

właściciel, tel. +48 604 992 718

[email protected]

http://www.szyk.lodz.pl/

PPH "SZYK"

ul. S. Przybyszewskiego 236

92-313 Łódź

*Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 KC); nie stanowi natomiast oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. W celu sprawdzenia zgodności oferty oraz uzyskania wszelkich informacji prosimy kontaktować się z działem handlowym.

Więcej zdjęć (3):